Get Adobe Flash player

Doświadczenie...

Profesjonalnie oprawą muzyczną zajmujemy się od 2003 roku. Na swoim koncie mamy szereg imprez okolicznościowych, firmowych, balów sylwestrowych, karnawałowych, studniówek i przede wszystkim wesel. Nasza wieloletnia praktyka zdobyta podczas prowadzenia imprez w niezliczonej liczbie miejsc na terenie Wielkopolski, jak również poza jej granicami przekłada się na wyjątkowo udane imprezy, nie tylko pod względem muzycznym, ale także organizacyjnym i konferansjerskim. Nie stoimy w miejscu, ulepszamy repertuar muzyczny, wprowadzamy nowe, nietypowe zabawy, które zaskakują gości. Nasze indywidualne podejście powoduje, iż dostosowujemy się do potrzeb organizatorów. Wiemy, iż dla wielu osób uroczystości te są bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego pragnąc sprostać oczekiwaniom, spotykamy się i ustalamy istotne ich punkty. Zdobyte doświadczenie pozwala nam podzielić się cennymi wskazówkami przy planowaniu uroczystości. Zajmowanie się oprawą muzyczną od wielu lat umożliwiło nam zgromadzenie bogatej płytoteki utworów polskich i zagranicznych, tych z przed wielu lat jak i tych najnowszych.

 

DJ Scabby, Tomasz Buchwald ur. w Poznaniu w 1984 r.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2002 roku w jednym z poznańskich klubów. Od tamtego czasu prowadził wiele imprez okolicznościowych i firmowych na terenie całego kraju. Cel jaki stawia sobie w trakcie prowadzenia imprez to pełen parkiet tańczących gości, dlatego tworzy tak klimat muzyczny aby znaczna większość osób bawiła się przy jego muzyce, starsi jak i młodsi. W jego repertuarze można znaleźć największe przeboje od lat 50-tych do tych najnowszych. Podczas imprez jest niezwykle aktywny, prowadzi nietypowe zabawy i konkursy. Do każdej imprezy podchodzi indywidualnie, tak aby sprostać oczekiwaniom organizatorów.

 

 

 

DJ Misha, Michał Buchwald ur. w Poznaniu w 1985 r.

Odkąd sięga pamięcią, zawsze interesował się muzyką. Jednak poważniejszą przygodę, już za konsoletą, rozpoczął w 2003 roku w jednym z klubów w Poznaniu. Od tamtej pory zdobył duże doświadczenia grając w wielu muzycznych klubach, a także prowadząc liczne imprezy prywatne. Od kilku lat skupia się przede wszystkim na przyjęciach firmowych i okolicznościowych, w tym głównie na weselach. Gra muzykę przyjemną dla ucha, porywającą do tańca, w różnych stylach, w zależności od typu imprezy, od przebojów lat 50-tych, do największych hitów ówczesnej muzyki. Potrafi dopasować się muzycznie do każdej uroczystości, co powoduje, że każda impreza staje się wyjątkowa i niepowtarzalna. Nawet najwięksi „sztywniacy” wychodzą z imprezy zadowoleni i wyczerpani tanecznymi uniesieniami na parkiecie.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com