Get Adobe Flash player

Proponujemy Państwu szeroki program muzyczny obejmujący okresy lat 50, 60, 70, 80 i 90-tych aż do piosenek aktualnie goszczących na listach przebojów i lansowanych przez radiowe stacje i największe kluby. Możemy zagrać w każdym stylu muzycznym, w zależności od woli organizatorów imprezy. Na bieżąco dostosowujemy klimat muzyczny do bawiących się gości. Staramy się, aby prezentowane nagrania były najbardziej znanymi przebojami polskimi i zagranicznymi. Z doświadczenia wiemy, iż największe muzyczne przeboje gwarantują udaną i niezapomnianą imprezę.

DJ czy orkiestra

To pytanie zapewne nurtuje wiele osób. Jeśli nie jesteście przekonani, czy zdecydować się na DJ-a preferując do tej pory orkiestrę, jesteśmy pewni, że po osobistym spotkaniu z nami Wasze    wątpliwości     zostaną     rozwiane. W przeciwieństwie do orkiestry repertuar muzyczny jest znacznie szerszy i opiera się wyłącznie na najlepszych wersjach utworów.

DJ jest w stanie zagrać to samo co orkiestra, a nawet więcej! W każdej chwili DJ może zmienić styl muzyczny w zależności od upodobań bawiących się osób. Czyż nie jest piękne kiedy Swojej ukochanej zadedykujesz wybrany przez Ciebie utwór muzyczny? DJ nie robi długich przerw, więc goście mogą bawić się kiedy tylko mają na to ochotę. I co najważniejsze – DJ-owi nie zapłacisz tyle co orkiestrze. cert


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com